/ Haberler / Şahin:Dedikodulara Kulak Asmayacağız

Şahin:Dedikodulara Kulak Asmayacağız

Şahin:Dedikodulara Kulak Asmayacağız
Bildiğiniz üzere, #NizipTV aktif yayın hayatına önümüzdeki günlerde başlamak üzere hazırlıklarına son hızla devam ediyor.

Bildiğiniz üzere, #NizipTV aktif yayın hayatına önümüzdeki günlerde başlamak üzere hazırlıklarına son hızla devam ediyor.

Şimdiden güçlü bir şekilde adından çokça bahsettiren Nizip TV’ye karşı karalama kampanyaları yayın hayatından önce başladı.

Konuyla ilgili açıklama yapan Nizip TV yetkilisi Mehmet Şahin şunları söyledi;
Nizipli hemşerilerimizin birçoğunun bildiği gibi, Nizip’e ‘gerçek anlamda’ tarafsız, bağımsız bir medya kuruluşu kazandırmak için hazırlıklarımıza son hızla devam ediyoruz.

Bu süreçte, biz yayın hayatına başlamak için hazırlıklar yaparken, gördüğümüz ve duyduklarımız kadarıyla birileri de şimdiden itibarımızı zedelemek için girişimlerde bulunuyorlar.

Kendilerine yakın kişileri ‘personel’ olarak yanımıza göndermek isteyenler olduğu gibi, bizleri herhangi bir siyasi oluşum ile yan yanaymış gibi gösterip diğer görüşte ki insanların hedefine koymak isteyenler de oldu.

Bunlara ek olarak Nizip TV ile ‘ticari’ herhangi bir bağı olmayan insanları ‘ticari ortak’ gösterip bağımsızlığımıza gölge düşürmek isteyenler de oldu. v.s.

Nizip TV, halkımızın sorunlarına kulak tıkamadan,  basın meslek ilkeleri doğrultusunda tarafsız ve bağımsız yayın yapacaktır. İnşallah önümüzdeki günlerde kaliteli yayın akışıyla da sizlere hizmet edecektir.

Biz, dedikodulara kulak asmadan kimseyi de karalamadan inandığımız doğru yolda ilerlemeye devam edeceğiz.

Halkımızın da karalama kampanyalarının ve etik olmayan haksız söylemlerin neden yapıldığının bilincinde olduğuna inancımız tamdır.

#Nizip TV Nizip’in direk adını taşıyan ilk ve tek tescilli medya organıdır, güzel işler yapmak için kullanacağı zamanı ‘küçük hesaplarla’ harcamaz.

Bu vesileyle tüm Nizipli hemşerilerimizi sevgi ve muhabbetle selamlıyorum. ????

Nizip TV Nizip NRT Nizip Eglence Nizip Son Dakika